Deputat:Azərbaycan və Serbiya tarixən dövlətçilik ənənələrinə sadiq qalmış, öz suverenliklərini qorumaq uğrunda ciddi sınaqlardan keçmiş ölkələrdir
116banner / gundem / Siyasət17 fev 2026, 15:29Təbii ehtiyatlar, energetika və ekologiya komitəsinin iclası keçirildi
115banner / gundem / Siyasət17 fev 2026, 12:00Deputat:Azərbaycan və Serbiya tarixən dövlətçilik ənənələrinə sadiq qalmış, öz suverenliklərini qorumaq uğrunda ciddi sınaqlardan keçmiş ölkələrdir
132banner / gundem / Siyasət17 fev 2026, 10:30Azərbaycan-Serbiya siyasi dialoqu: qarşılıqlı maraqlar və yeni prioritetlər
248banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 23:00Sumqayıtda “Ana dili – milli kimliyimiz” adlı tədbir keçirilib
218banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 19:30Göydəniz Qəhrəmanov: “Kibertəhlükəsizlik Mərkəzinin fəaliyyətinin gücləndirilməsi rəqəmsal mühitin dayanıqlığını təmin edən əsas şərtlərdəndir”
146banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 18:21Azər Kərimli: “Uğurlu enerji strategiyası və ixrac perspektivləri Bakı–Belqrad tərəfdaşlığında yeni mərhələyə keçidi təmin edir”
160banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 18:00Ənənəvi İncəsənət Mərkəzi nin “Dastan” brendindən “Turan ruhu” kolleksiyası təqdim olundu
212banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 17:30Almaxanım Əhmədlinin Türkiyənin Kars şəhərində konserti keçirilib - Fotolar
165banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 16:13“Münxen platformasında da Azərbaycan vacib tərəfdaş kimi qəbul olunur”
166banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 14:40Azərbaycan-Serbiya siyasi dialoqu: qarşılıqlı maraqlar və yeni prioritetlər
230banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 13:00"Münxen səfəri Azərbaycanın postmünaqişə dövründə artıq yeni mərhələyə keçdiyini nümayiş etdirdi" - Deputat
343banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 10:50Ekran arxasında böyüyən nəsil – uşaqlıq dövrünün rəqəmsal tələsi
152banner / gundem / Siyasət15 fev 2026, 19:50Deputat:Azərbaycan artıq regionun deyil, bütövlükdə Avrasiya məkanının əsas geosiyasi və iqtisadi mərkəzlərindən birinə çevrilməkdədir
226banner / gundem / Siyasət15 fev 2026, 14:30Münhen platformasında Azərbaycanın artan nüfuzu və qlobal sabitliyə töhfəsi