Göydəniz Qəhrəmanov: “Kibertəhlükəsizlik Mərkəzinin fəaliyyətinin gücləndirilməsi rəqəmsal mühitin dayanıqlığını təmin edən əsas şərtlərdəndir”
240banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 23:00Sumqayıtda “Ana dili – milli kimliyimiz” adlı tədbir keçirilib
210banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 19:30Göydəniz Qəhrəmanov: “Kibertəhlükəsizlik Mərkəzinin fəaliyyətinin gücləndirilməsi rəqəmsal mühitin dayanıqlığını təmin edən əsas şərtlərdəndir”
146banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 18:00Ənənəvi İncəsənət Mərkəzi nin “Dastan” brendindən “Turan ruhu” kolleksiyası təqdim olundu
179banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 17:30Almaxanım Əhmədlinin Türkiyənin Kars şəhərində konserti keçirilib - Fotolar
159banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 14:40Azərbaycan-Serbiya siyasi dialoqu: qarşılıqlı maraqlar və yeni prioritetlər
226banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 13:00"Münxen səfəri Azərbaycanın postmünaqişə dövründə artıq yeni mərhələyə keçdiyini nümayiş etdirdi" - Deputat
339banner / gundem / Siyasət16 fev 2026, 10:50Ekran arxasında böyüyən nəsil – uşaqlıq dövrünün rəqəmsal tələsi
148banner / gundem / Siyasət15 fev 2026, 19:50Deputat:Azərbaycan artıq regionun deyil, bütövlükdə Avrasiya məkanının əsas geosiyasi və iqtisadi mərkəzlərindən birinə çevrilməkdədir
219banner / gundem / Siyasət15 fev 2026, 14:30Münhen platformasında Azərbaycanın artan nüfuzu və qlobal sabitliyə töhfəsi